HİKAYEMİZBiz, bedenimizi ve ruhumuzu doyuran bir yaşam tarzı için sadece sağlıklı ve bilinçli seçimler yapmayı değil, bu seçimleri yaparken sürekli merak ve keşfi tetiklemeyi ve hayattan doyasıya zevk almayı prensip edindik.

Ege’nin verimli topraklarında özveri, doğaya ve insana sevgi ve saygı ile yetiştirdiğimiz bademlerimizle yaşantınıza çiftliklerimizdeki renk şölenlerini, arıların çalışkan sesini ve toprağın kokusunu taşıyarak duyularınızı uyandırır, şehir hayatının yaratıcılık, dinamizm ve hazzıyla harmanlarız.

Almondier, bademin eşi benzeri bulunmayan süper gıda gücü ve lezzetiyle sağlıklı ve temiz beslenme hayallerinizi yemenin hazzından vazgeçmeden gerçekleştirmenizi sağlar.

Kalbimiz Üretici

Yazlarını dedesinin İzmit’teki çiftliğinde geçiren kurucumuz Kudret Önen’in doğaya olan sevgisi ve hayranlığı küçük yaşlarda başlamış. Toprakla meşgul olmak 40 yıllık sanayi kariyeri boyunca bir hobi olsa da 2015 yılında torunlarının da onun gibi doğayla iç içe, tap taze mahsulleri dalından kopartarak, toprağı işlemenin gerektirdiği emeği öğrenerek büyümesini hayal etmiş ve Köprübaşı, Manisa’da Sevinç Hanım Çiftliklerini kurmuştur.

Ülkemiz, Geleceğimiz…

Ülkemiz tükettiği bademin %80’ini ithal ediyor. Çiftliğimizi, bir tarım cenneti olan ülkemizin ihtiyaç duyduğu bademi en yüksek kalite ve verim ile üretmek amacıyla kurduk. Geleceğe temiz ve bereketli topraklar bırakma misyonumuzu; İyi Tarım uygulayarak, çalışanlarımızı eğiterek ve badem yetiştiriciliğinin bölgemizde meslek haline gelmesi için çalışarak gerçekleştiriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR